Lazer Epilasyon Salonu muzda Uygulanan Buz Lazer Epilasyon un Kıl Kökleri Üzerindeki Etkisi..!

Lazer Epilasyon Hakında Bilmeniz Gerekenler Mutlaka Okuyunuz..

Acı hissi kıl kökünün kalınlığı ve bulunduğu bölgeye göre sinek ısırığı olarak tabir edilen şekilde Canınız yana bilir.

Lazer epilasyon için tatile çıkmadan 1-2 ay önce son seansınızı almanızda fayda vardır.

Lazer Epilasyon Uygulanan bölge hassas laştıgı için zararlı güneş ışınları cildinizin beklenmedik tepkiler vermesine neden olabilir.

Lazer Epilasyon uygulanan bölgeye göre seans aralıkları 8 – 10 seans olarak değişebilir. Bazı bölgelerde 12 seansa kadarda uzaya bilir.

Lazer Epilasyon İşlemi Ergenlik Çağına Girdikten Sonra Ki Her Yastaki Kişiye Uygulanabilir.

Lazer Epilasyon Uygulanacak Bölgedeki Kıl Renginin Siyah Renkte Olması Daha Hızlı Sonuç Vermektedir.

Sarı Ve Ayva Tüylerde Ipl Buz Lazer İle İstenilen Sonuç Elde Edilebilir.

Lazer Epilasyon Uygulanan Bölgede Kıl Köklerinin Kalınlaşması Ve Daha Yoğun çıkması Normaldir. Lazer epilasyon Uygulanan Bölgede ışık Kıl Köklerini Hedef Aldığı İçin Uyuyan Kıl Köklerini de Uyandırmaktadır.İlerleyen Seanslarda Onlarda Dökülecektir.

Lazer Epilasyon Deri Altına Etki Etmediği için Sadece Kıl Köküne Kadar İnip Kıl Köklerini Hedef Aldığı İçin Her Hangi Bir Yan Etkisi Bulunmamaktadır.

Lazer Epilasyon Uygulanan Bölgede Çok Nadirde Olsa Hafif Kızarıklık Gibi Etkiler Göre Bilirsiniz Bu Da Cilt Tipiniz in Hassasiyetiyle Alakalıdır . Bu Yüzden Buz Lazer Epilasyon Tercih Etmenizi Tavsiye Ediyoruz.

Lazer epilasyon Kesinlikle %100 de 100  sonuç Vermemektedir . Günümüzde Ki Tüm Lazer Epilasyon Cihazları Maximum %90 Sonuç Vermektedir.