Evim Güzellik Merkezi

Bayanların En Büyük Problemi Olan Tüy Ve Kıllar Günümüz Çağında Lazer Epilasyon İle Çözüm Bulunmaktadır. Daha Öncesinde Jilet İle Tıraşlama Daha Sonrasında Ağda İle Kıl tüylerden Kurtulma yoluna Gidilmiştir. Bu Yöntemler Lazer Epilasyon’a Göre İnsan Vücudunda  Aşırı Şekilde Ağrılı Bir Yöntem Olup Tende Kılların Batık Ve Alerji  Sorununu Tetiklemekle Ve Ciltte Aşırı  Deforme’lere Yol Açmaktadır.

Günümüz Teknolojisinin En Buyuk Nimetlerinden Olan Buz Lazer Epilasyon Sistemi İle Batik – Alerji  – Vücutta Tahriş Artık Tarihe Karışmıştır. Lazer Epilasyon’un Dökemediği  Kıl turu Sadece Beyaz Kıllar’dır Bunu’da İğneli Epilasyon Sistemi Dediğimiz Sistemle Kıl Köklerine  Elektrik Frekans’i Vererek Beyaz  Tüy  Ve Kıllardan  Kurtulmak’da Bu Şekilde  Mümkündür.

Biz  Evim Güzellik Merkezi  Olarak Günümüzde Yaygın Olan Buz Lazer Epilasyon Sistemin Üretimin  Ve  Satişini Yapmaktayız . Buyüzden’dirki  Piyasada Arayıp Bulabileceğiniz  En İyi Ve En Kaliteli Lazer Epilasyon Cihazını  Kendimiz İçin Ürettik Ve Kullanmaktayız.

Biz İddalıyız 2 Seans’da Mucizevi Dökülme Garantisi Veriyoruz.

Lazer Epilasyon İçin Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyin..!

Telefon : 0543 449 80 08